• O krúžku :)

• pravidelné stretnutia - B týždeň utorok, streda po vyučovaní v učebni DT             nepravidelné -  kedykoľvek je to možné

VÝZVA !!!

STAŇ SA DOPISOVATEĽOM!!!

Krúžok Internetové noviny informuje o živote našej školy prostredníctvom Internetových novín.
          Máme šikovných žiakov, ktorí školu reprezentujú v športe, zapájajú sa do SOČ. V priebehu školského roka sa organizujú rôzne exkurzie, výlety, kultúrne podujatia.
          Internetové noviny okrem oficiálnych informácií o dianí v našej škole dávajú možnosť samotným žiakom, aby vyjadrili svoje pocity, dojmy, vzťah k škole, v ktorej strávia najkrajšie roky života. Predpokladáme, že príspevky žiakov zaujmú druhých a budú motiváciou, aby ich podporili, či prípadne s nimi polemizovali.
          Redakčná rada vyzýva žiakov SOŠE: Pridaj sa, napíš príspevok na tému, ktorá ťa zaujíma a pošli ho na e-mailovú adresu:

netnoviny@gmail.com

Triedy, predstavte sa !!! Pošlite materiály (články, fotografie) zo školského aj mimoškolského života, budeme sa lepšie poznať.

Posielajte príspevky na e-mail:

netnoviny@gmail.com

Príspevky upravte podľa tohto dokumentu: Prvky_dokumentu.docx

Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k zlepšovaniu našich internetových novín. Navyše, pochvala od spokojného čitateľa  je pre nás najlepšou odmenou za odvedenú prácu.