Navigácia

O krúžku :) Tvoríme časopis Chválime sa SÚŤAŽE Exkurzie Prednášky Výchovné akcie Účelové cvičenie Záľuby Úryvky ("perličky") z maturitných slohových prác Bývalí študenti napísali... Archív 2016/17 Archív 2015/16 Archív 2014/15 Archív 2013/14 Archív 2012/13

Internetové noviny SOŠE

O krúžku :)

pravidelné stretnutia - A týždeň pondelok po vyučovaní v učebni DT             nepravidelné -  kedykoľvek je to možné

VÝZVA !!!

STAŇ SA DOPISOVATEĽOM!!!

Krúžok Internetové noviny informuje o živote našej školy prostredníctvom Internetových novín.
Máme šikovných žiakov, ktorí školu reprezentujú v športe, zapájajú sa do SOČ. V priebehu školského roka sa organizujú rôzne exkurzie, výlety, kultúrne podujatia.
Internetové noviny okrem oficiálnych informácií o dianí v našej škole dávajú možnosť samotným žiakom, aby vyjadrili svoje pocity, dojmy, vzťah k škole, v ktorej strávia najkrajšie roky života. Predpokladáme, že príspevky žiakov zaujmú druhých a budú motiváciou, aby ich podporili, či prípadne s nimi polemizovali.
Redakčná rada vyzýva žiakov SOŠE: Pridaj sa, napíš príspevok na tému, ktorá ťa zaujíma a pošli ho na e-mailovú adresu:

netnoviny@gmail.com

Triedy, predstavte sa !!! Pošlite materiály (články, fotografie) zo školského aj mimoškolského života, budeme sa lepšie poznať.

Posielajte príspevky na e-mail:

netnoviny@gmail.com

Príspevky upravte podľa tohto dokumentu: Prvky_dokumentu.docx

Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k zlepšovaniu našich internetových novín. Navyše, pochvala od spokojného čitateľa  je pre nás najlepšou odmenou za odvedenú prácu.

• Stredná odborná škola elektrotechnická
    Komenského 50, Žilina