• NOVINKA!

• Milí rodičia,

ak chcete, aby Vaše deti už nemali problém so zlými známkami a zhoršeným prospechom, využite prosím pre nich možnosť bezplatného doučovania na našej škole v poobedňajších hodinách.

Milí žiaci,

prihláste sa na dobrovoľné doučovania realizované po vyučovacích hodinách. Doučovania prebiehajú v malých skupinách od 2 do max.5 žiakov a cieľom je, aby sa v nich prestriedalo čo najviac žiakov, ktorí to potrebujú. Tzn. že môžete prísť aj len jedenkrát na jedno doučovanie, ak Vám to bude stačiť a vysvetlí sa Vám nepochopené učivo z vyučovania.

Veríme, že využijete túto možnosť, aby ste si zlepšili svoje známky.

V prípade záujmu kontaktujte prosím príslušných učiteľov- doučovateľov cez Edupage:

Matematika: Mgr.Štaffenová

Odborné predmety: Ing.Janove, Ing.Golian, Ing.Múthová

Odborný výcvik: Bc.Dipčár, Bc.Kumičík, Blánsky, Kozel, Bc.Jurč, Grečnár

Ing.Krúpová -ZRTV a koordinátor projektu

Uvedená aktivita je financovaná z Plánu obnovy a odolnosti SR v rámci projektu MŠVVaŠ SR  „Spolu úspešnejší 2021“.